19 września 2015

Kapsułki do zmywarek automatycznych Fairy all-in-1 Platinum


Everyday me przekazał kolejne darmowe próbki do przetestowania, między innymi w paczce znalazłam kapsułki do zmywarek automatycznych Fairy all-in-1 Platinum.

 

Informacje producenta


Kapsułki do zmywarek Fairy Platinum pomogą zapewnić czystość, jakiej nie uzyskasz stosując standardowe tabletki do zmywania. Ich formuła nie tylko usuwa najuporczywsze zabrudzenia i tłuszcz z naczyń, ale dba również o czystość Twojej zmywarki.

To dzięki potrójnej sile działania, kapsułki Fairy Platinum jednocześnie skutecznie myją naczynia oraz pozbywają się trudnych, tłustych zabrudzeń z Twojej zmywarki, pozostawiając ją czystą i świeżą (aby usunąć kamień zastosuj środek do czyszczenia zmywarek lub inne metody).

Łatwo jest zapomnieć o tym, jak ciężko Twoja zmywarka pracuje aby utrzymać naczynia w nieskazitelnej czystości. Jak często sprawdzasz stan filtra w swojej zmywarce? To zaskakujące, jak bardzo zapycha się on tłuszczem i resztkami jedzenia. Kapsułka Fairy Platinum jest tak silna, że od teraz z łatwością zadbasz nie tylko o czystość swoich naczyń, ale również zmywarki.


Moja opinia


Przetestowałam otrzymane kapsułki do zmywarki Fairy  all-in-1 Platinum. Moja opinia jest następująca:
- zapewniają satysfakcjonującą czystość,
- doskonale usuwają tłuszcz i zabrudzenia z naczyń,
- zdecydowanie lepsze niż tradycyjne tabletki do zmywarek,
- przyjemnie pachną,
- producent zapewnia, że ma dodatkowe działanie czyli dba o czystość zmywarki,
- pozostawiają czystą i świeżą powierzchnię,
- nie pozostawiają smug na naczyniach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz