15 maja 2015

Przetestuj Nivea Care

Źródło: http://www.nivea.pl/Produkty/campaigns/universal-cremes/nivea-care


Ostatni dzień i możliwość wzięcia udziału w kampanii Nivea Care. 


To ostatnia szansa na zgłoszenie. Dziś tj. 15.05.2015 mija termin kampanii Nivea, zatem nie zwlekajcie. Na stronie Nivea znajduje się formularz z trzema pytaniami. Wypełnienie nie zajmuje dużo czasu, a jeśli wpiszesz się w założenia firmy będziesz mogła przetestować 1 z 9.000 kremów Nivea Care. Ogłoszenie zwycięzców testu zostanie podane do 20 maja 2015 r. Czekajcie na wiadomość e-mail od Nivea. Powodzenia.


Zajrzyj również do regulaminu promocji.  
 

Informacje producenta


100% ODŻYWIENIA % UCZUCIA LEPKOŚCI
NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy zapewnia głębokie odżywienie, bez uczucia lepkości. Jest idealny do dla każdego typu cery i stanowi idealną bazę pod makijaż. Ty też daj się zaskoczyć jego działaniem!

REWOLUCJA W PIELĘGNACJI
Kobiety na całym świecie szukają kremu, który intensywnie odżywia i szybko się wchłania. NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy po raz pierwszy sprawia, że to połączenie jest możliwe. Rewolucyjna formuła głęboko odżywia twarz, nie pozostawiając uczucia lepkości. Daj się zaskoczyć!

PRAWDZIWA INNOWACJA!
NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy zaskoczy Cię nową technologią opartą na lekkich hydro-woskach. Po aplikacji na skórę, pod wpływem temperatury ciała, hydro-woski natychmiast się rozpuszczają i wnikają pomiędzy komórki naskórka, zapewniając głębokie odżywienie.

2 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za informację, codziennie śledzę Twojego boga. Jest super! Kilka dni temu otrzymałam krem do testowania. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo proszę. Miło czytać te słowa i wiedzieć, że są to przydatne informacje.

      Usuń