12 maja 2015

Kup Luksje i odbierz bilet do kina

Źródło:http://seans-z-luksja.pl/
To doskonały prezent dla wszystkich kinomaniaków


Kampania promocyjna Luksja to prawdziwa gratka dla miłośników kina. Zakup opakowania promocyjnego żelu pod prysznic Luksja (oznaczonych promocyjną naklejką) uprawnia pierwszych 10 000 osób do odebrania biletu do kina. Im szybciej dokonasz zakupu, tym większa pewność, że wybierzesz się na seans filmowy do Cinema City. Tu znajdziesz listę kin kampanii promocyjnej.Jak wygrać seans z Luksją?


  1. Kup opakowanie żelu pod prysznic Luksja oznaczone promocyjną naklejką.
  2. Zachowaj paragon lub fakturę VAT.
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  4. Odbierz jeden z 10 000 biletów do kina!
Czas trwania promocji od 01.04.2015 r. do 30.06.2015 r.
jednakże nie dłużej niż do wyczerpania się puli 10 000 sztuk nagród.

Zajrzyj również do regulaminu promocji.

Źródło: http://seans-z-luksja.pl/#post-17


Źródło: http://seans-z-luksja.pl/#post-17

Informacje o produkcie


Odkryj w sobie niespożyte pokłady energii z Luksją Care Pro z naturalnym ekstraktem granatu i marakui. Soczyście energetyczny żel pod prysznic pielęgnuje, nawilża i wygładza Twoją skórę już w momencie mycia. Właściwości nawilżające produktu zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych.


Podsumowując

 
Dziś zakupiłam produkt Luksja w drogerii Rossmann. Koszt jednego opakowania o pojemności 500 ml to 9,49 zł, ale wartością dodaną jest oczywiście bilet do kina. Więc oprócz relaksującej kąpieli spędzę jeszcze miło czas podczas seansu kinowego. Podczas zakupów wybrałam żel Care Pro z naturalnym ekstraktem granatu i marakui. Dokonałam także rejestracji. Otrzymałam informacje, że zgłoszenie jest weryfikowane. W przypadku pozytywnej weryfikacji w ciągu 7 dni otrzymam na mój numer telefonu komórkowego podany podczas rejestracji kod uprawniający do odbioru darmowego biletu na dowolny seans 2D w kasie kina sieci Cinema City.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz