21 marca 2016

Zostań Ambasadorem programu i przetestuj nową karmę Whiskas

https://wiemjakkarmic.pl/index.htmlZostań Ambasadorem programu i przetestuj nową karmę Whiskas® z udoskonaloną recepturą, która zapewnia gwarancję smaku. Karma Whiskas® została także dopasowana do potrzeb kotów na każdym etapie życia, dzięki czemu pozwala troszczyć się o kota od maluszka do staruszka. 

Jak zostać ambasadorem? To proste! Wejdź na stronę Wiem jak karmić. Zarejestruj się, publikuj opinie i dobierz benefity. Poniżej szczegóły programu.

 

Co możesz zyskać?


Publikując opinie na temat testowanych produktów na wybranych platformach mediów społecznościowych, np. na forach, na Facebooku (np. na fanpage’u Whiskas®), Twitterze, Youtube, Instagramie czy w sklepach on-line takich jak, np. Krakvet.pl, Fera.pl lub zooplus.pl możesz zdobywać kolejne benefity i odblokowywać kolejne poziomy:

Poziom 00
Znajdziesz się na nim, w chwili opublikowania statusu predefiniowanego (do wyboru jeden z 5). Gdy tylko system odnotuje Twój wpis, nadamy do Ciebie paczkę z produktem oraz gadżet do Twojego telefonu - specjalną wtyczką z kotem Whiskas®.
Poziom 01
Za pierwszą opinię uzyskasz kupon uprawniający do 20% zniżki na zakup produktów Whiskas® w sklepie Fera.pl.
Poziom 02
Jeśli opublikujesz drugą opinię, zdobędziesz kolejna nagrodę, którą jest dozownik do karmy wraz z produktem Whiskas anti-hairball.
Poziom 03
Za trzecią opinię, zdobędziesz oryginalną miskę Whiskas® dla swojego „mruczka”. Śpiesz się, miskę zdobędą najszybsi. Liczba misek ograniczona.
Poziom 04
Dla najbardziej aktywnych ambasadorów programu, mamy dodatkową nagrodę. 10 osób, które opublikuje największą ilość opinii (każda opinia powinna być inna i merytorycznie odnosić się do tematyki żywienia i opieki nad kotami), zdobędzie 2-tygodniowy zapas karmy dla swojego pupila.

Pamiętaj, że każdą opinię musisz udokumentować wklejając do niej link w panelu Ambasadora w zakładce „Dodaj opinię”.

4 komentarze:

 1. Mój kotek zjada Whiskas i jest bardzo zadowolony. Jest zdrowy i aktywny. Polecam

  OdpowiedzUsuń
 2. Nasza kotka, Mariola, tak uwielbia suchą karmę Whiskas z wołowiną, że gdy skończy specyficznym sposobem miauczenia prosi o kolejną porcję i miauczy dopóki nie dostanie kilku pasztecików z tej karmy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nasza kotka, Mariola, tak uwielbia suchą karmę Whiskas z wołowiną, że gdy skończy specyficznym sposobem miauczenia prosi o kolejną porcję i miauczy dopóki nie dostanie kilku pasztecików z tej karmy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna akcja ! Bardzo milo, ze Whiskas dba o swoich klientow i organizuje takie konkursy. Mozna zdobyc jedzonko dla kota i nawet gadżety dla siebie- te kotki do telefou sa boskie !!! Czeo chciec wiecj ! Super !

  OdpowiedzUsuń