19 sierpnia 2016

Kampania pozytywnej energii GP
Kochane Rekomendujto! znowo obdarowało mnie niezwykle szczodrze. W najbliższych tygodniach mam przyjemność testować akumulatorki GP i wraz z nimi naładować się na dłużej z produktami GP. Mam nieodparte przeczucie, że będzie to wspaniała i zarazem energetyczna kampania. Dotrzymali słowa i tak jak wspomnieli w wiadomości e-mailowej paczka jest nad wyraz bogata. Tego właśnie mi brakowało! Akumulatorki GP z niezwykle mobilną i poręczną ładowarką USB to energia na wyciągnięcie ręki. Użytkowanie akumulatorów na pewno ograniczy moje wydatki na zakup i wymianę baterii, pamiętając, że akumulatorki można ładować nawet 500 razy. Moje zapotrzebowanie na baterie i akumulatory w urządzeniach domowych jest dość duże. Najwięcej baterii pochłaniają zabawki synka np. mata edukacyjna, jeździk, grające samochodziki, telefoniki czy też edukacyjne książki. Sporo baterii zużywam w ciągu roku do latarek, zegarów czy pilotów. Zatem wdzięczna jestem niezmiernie firmie za taki kosztowy prezencik, który na pewno właściwie spożytkuję, a moi znajomi bliżsi i dalsi otrzymają ulotkę i rekomendacje z testu produktu. Dwóch wybrańców z pośród znajomych otrzyma opakowanie akumulatorów. Stoję przed trudnym wyborem!


Mając już nowiutką, sprezentowaną ładowarkę i akumulatorki pozostanę wierna firmie i na pewno dokupię akumulatorki do pozostałych urządzeń domowych, a stara, nieporęczna ładowarka przejdzie do lamusa.Zestaw ambasadorski zawierał:
 • ładowarka z akumulatorami (4 sztuki akumulatorów AA o pojemności 2700),
 • 2 zestawy akumulatorków dla znajomych (2 sztuki akumulatorów AAA o pojemności 800 i 2 sztuki akumulatorów AA o pojemności 2700),
 • 30 ulotek z informacją o produktach GP.

Wartością dodaną jest fakt, że akumulatory GP nie zawierają toksycznych substancji przez co producent i użytkownik dbają o środowisko naturalne.Życzę miłego testowania pozostałym ambasadorom i wygranych w konkursie Mobilne lato z GP.


4 komentarze:

 1. Gratuluję wygranej. Szkoda, że mnie się nie udało :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Super testowanie! My tym razem nie dostaliśmy zaproszenia... może następnym razem się uda ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Szczęście tym razem dopisało. Oby w następnych kampaniach również i Tobie dopisało 😉

   Usuń
  2. Dzięki! Szczęście tym razem dopisało. Oby w następnych kampaniach również i Tobie dopisało 😉

   Usuń