16 września 2016

Savon Noir marokańskie mydło

Savon Noir – Czarne mydło marokańskie


No, i już jest u mnie paczunia z „Mydlarni Franciszka”, a w niej czarne, marokańskie mydło i rękawica Kessa do mycia oraz torba materiałowa na zakupy z logo firmy. Zgodnie z sugestią Franciszka dziś wieczorem przygotuję domowe spa i poczuję się jak marokańska księżniczka. Poczekam jak wszyscy domownicy pójdą spać aby nikt mi nie przeszkadzał. Dodatkowo zadbam o nastrój. Zgaszę światło, zapalę pachnącą świecę i napełnię kieliszek dobrym czerwonym winem. Zgodnie z wytycznymi Franciszka nie mogę się śpieszyć! Mydło winno pozostać na skórze przez minimum 10 minut, a następnie w ruch pójdzie rękawica Kessa, która posłuży do masażu ciała przez kolejne kilka minut. Wkrótce opiszę wrażenia, a zapowiadają się nieziemsko. Spoglądam na przesłany zestaw i już nie mogę się doczekać wieczoru kiedy to rodzinka padnie ze zmęczenia.No to do dzieła!
I jeszcze kilka podstawowych informacji na temat produktu udostępnionych przez Mydlarnie u Franciszka.Marokańskie mydło roślinne produkowane jest od stuleci tradycyjnymi metodami z czarnych zmiażdżonych oliwek i wody. Cenione na całym świecie za fenomenalne walory pielęgnacyjne i oczyszczające. Stosowane od wieków w Hammamach, łaźniach tureckich, a teraz używane przez miliony ludzi na całym świecie do mycia i gomażu w domowym zaciszu.Właściwości

  • delikatnie myje
  • rozpuszcza martwy naskórek
  • usuwa toksyny i zanieczyszczenia z głębokich warstw skóry
  • dotlenia i znakomicie nawilża
  • wygładza i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów upiększających

Zastosowanie

Na twarzy: nałożyć na twarz i masować opuszkami palców maksymalnie 1 minutę, omijając okolice oczu, następnie dokładnie spłukać wodą.

Na ciało: nałożyć na wybrane partie ciała, wmasować okrężnymi ruchami za pomocą rękawicy Kessa, spłukać.

2 komentarze: