13 grudnia 2015

Kampania Nestlé Cherios Oats


Kolejna akcja marketingowa Nestlé Cherios Oats organizowana przez Ofeminin.

Informacje prducentaŚniadanie to najważniejszy posiłek dnia, który daje nam energię do działania od samego rana. Dlatego ważne jest, żeby śniadanie było nie tylko pyszne, ale też zdrowe.
Na szczęście pojawiła się nowość, płatki śniadaniowe Nestlé Cherios Oats. Myślicie, że to kolejne słodkie płatki śniadaniowe? Nic bardziej mylnego! Nestlé Cherios Oats to płatki stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą zmienić swoją dietę na zdrowszą.


Nestlé Cheerios Oats, płatki z pełnoziarnistego owsa, to doskonały pomysł na  śniadanie, które pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Dzięki nim możesz rozpocząć walkę z podwyższonym cholesterolem, który może być przyczyną wielu poważnych dolegliwości zdrowotnych. Nestlé Cheerios Oats, zawierają betaglukan - rozpuszczalny błonnik, który odgrywa kluczową rolę w obniżaniu poziomu złego cholesterolu. Związek ten pochłania i wiąże cholesterol, ułatwiając w ten sposób wydalenie go z organizmu. By odczuć dobroczynne właściwości owsianego betaglukanu wystarczy spożywać jego zalecaną dawkę 3g dziennie, w tym pomogą nam chrupiące płatki śniadaniowe Nestlé Cheerios Oats.


Płatki z owsa zawierające witaminy, żelazo, białko oraz błonnik doskonale komponują się ze znanymi wszystkim, miodowymi kółeczkami Cheerios. To połączenie sprawia, że płatki Nestlé Cheerios Oats są jednocześnie zdrowe i pyszne. Z myślą o smakoszach Nestlé stworzyło, oprócz naturalnych płatków Nestlé Cheerios Oats, płatki z cynamonem. Wielbicielki korzennego zapachu i aromatycznego smaku cynamonu z pewnością zakochają się w smaku Nestlé Cheerios Oats z cynamonem.


Chciałybyście zmienić dietę na zdrowszą, ale nie wiecie od czego zacząć? Spróbujcie płatków Nestlé Cheerios Oats! Dzięki nim uwierzycie, że zdrowa dieta nie musi się wiązać z samymi wyrzeczeniami! Zgłoście się do testu! Szukamy 200 Ekspertek, które przetestują pyszne i zdrowe płatki Nestlé Cheerios Oats!


Moja opinia

 


Płatki śniadaniowe Nestlé Cheerios Oats są bardzo smaczne, szczególnie mojej rodzince przypadły do gustu z cynamonem. Są pyszne, w mleku długo pozostają chrupiące. Uwielbiamy tego typu śniadania: lekkie i pożywne. Dzieci bardzo chętnie zajadały płatki wykorzystując je nie tylko do mleka, ale również dodawały do jogurtu czy też zajadały bez dodatków. Serdecznie polecam, szczególnie tym którzy starają się dbać o zdrowie oraz być fit.
Cena: ok 6 zł
Producent: Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz