01 października 2016

Kampania Jogobella
Hasłem przewodnim nowej kampanii TRND w której uczestniczę jako ambasadorka jest „Tak wiele sposobów na radość ze śniadania”. Doskonale wiemy, że najważniejszym posiłkiem jest oczywiście śniadanie. Dla wielu z nas jednak jest to praktycznie awykonalne. Czy też należysz do tej grupy pracusiów? Poranny pośpiech i obowiązki nie pozwalają mi na przygotowanie śniadania dla siebie. Mogę wstawać oczywiście wcześniej, ale każdą minutkę rano bardzo szanuję i żal mi nawet jednej. Często podejmuję to wyzwanie i staram się przygotowywać śniadanie dla siebie, ale zapał szybko gaśnie. Taki ze mnie nieregularny typ w tym temacie. Doskonałą dla mnie alternatywą jest gotowe i zbilansowane śniadanie, po które wystarczy tylko wyciągnąć rękę.

Zero roboty = zero kłopotu = Jogobella

W gronie 5 000 Ambasadorów kampanii poznam wszystkie smaki nowości od marki Jogobella: Breakfast, Musli i 8 Zbóż! Dowiem się, jak smakuje #porcjaradosci i jak zacząć idealny dzień z przepysznym jogurtem Jogobella Przekażę bliskim, przyjaciołom i rodzinie informacje na temat smacznego, pożywnego i super-owocowego śniadania z Jogobella. Co powiedzą na temat różnych wariantów? Dowiem się już wkrótce…

A czy ty celebrujesz śniadania? A może żyjesz w ciągłym biegu i najważniejszy posiłek dnia jesz dopiero w pracy, przy biurku? Spróbuj Jogobella, to sposób dla zapracowanych i wyśmienite rozwiązanie na śniadanie – pyszne, pożywne i pełne owoców! Znajdź, spróbuj i pokochaj to, jak smakuje #porcjaradosci z Jogobella!Przesyłka Ambasadorska zawierała:
  • Przewodnik Projektu,
  • Książeczkę „Twoje Badanie Opinii”, służącą do zebrania informacji zwrotnej na temat Jogobelli Breakfast, Musli i 8 Zbóż ,
  • Kolorową matę śniadaniową od Jogobelli, dzięki której każdy posiłek będzie prawdziwym Śniadaniem Mistrzów.Osobiście w sklepie kupiłam zachowując rachunek 36 produktów Jogobella:
  • 6 zestawów Jogobella Breakfast, Jogobella Musli i Jogobella 8 Zbóż dla mnie i dla mojej rodziny (łącznie 18 jogurtów w trzech rodzajach),
  • 6 zestawów Jogobella Breakfast, Jogobella Musli i Jogobella 8 Zbóż dla moich bliskich i przyjaciół (łącznie 18 jogurtów w trzech rodzajach).


Twój idealny sposób na śniadanie… Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia! Te słowa słyszeliśmy wiele razy. Ale właściwie dlaczego tak jest?


Sprawdźmy!
Śniadanie powinno stanowić ok. 30% Twojego dziennego zapotrzebowania energetycznego. Warto dołączyć do swojego śniadania węglowodany złożone. Możemy je znaleźć przede wszystkim w ziarnach. Jeżeli nie czujesz głodu rano, przyczyną może być… zbyt obfita kolacja zjedzona poprzedniego wieczora. Rezygnujesz ze śniadania? Spowoduje to spadek poziomu glukozy we krwi, a co za tym idzie - irytację, zmęczenie i nadwrażliwość. Śniadanie jest najprostszym sposobem na miły poranek, będący preludium do jeszcze milszego dnia. Jedzenie śniadania to kwestia nawyku – jeżeli więc teraz trudno Ci znaleźć czas na poranny posiłek, możesz zacząć przyzwyczajać do tego swój organizm stopniowo. Zacznij od czegoś małego, a następnie w miarę potrzeb zwiększaj porcje. Czy codziennie znajdujesz czas na śniadanie? Wiemy, że czasami jest to trudne! Dlatego Jogobella proponuje idealne rozwiązanie na pyszne śniadanie Jogobella Breakfast, Musli i 8 Zbóż to połączenie ekstra dużych kawałków owoców, pysznego jogurtu oraz zbóż, płatków, suszonych owoców i musli. Każdy z tych składników zaspokoi Twój apetyt i pomoże Ci przejść przez dzień z uśmiechem na twarzy. Jogobella Breakfast, Jogobella Musli i Jogobella 8 Zbóż to idealne rozwiązanie na śniadanie… i nie tylko! Co powiesz na to, żeby delektować się pysznym jogurtem Jogobella na drugie śniadanie, lunch lub podwieczorek? Zwłaszcza, że zrównoważone posiłki w ciągu dnia to podstawa dobrego samopoczucia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz