25 października 2016

Kampania Zott Primo - jogurty naturalne z dodatkami
W tej kampanii możemy rozsmakować się w jogurtach naturalnych Zott Primo. Odkrywamy w niej jogurty z dodatkami, aż w ośmiu wariantach smakowych. Czuję w kościach, że będzie to jedna z moich ulubionych kampanii. Naturalny jogurt bez dodatku cukru to prawdziwa gratka dla wymagających i chcących być „fit”. Jeśli jednak znajdziesz ochotę na mały grzeszek i odstępstwo od reguły możesz skusić się na słodki dodatek w drugim kubeczku. Taka mała chwila zapomnienia będzie kosztowała Cię jedynie 111 kcal. Do Ciebie należy wybór!


Rany, jak ciężko było je kupić. Coś nie cieszą się popularnością. W sklepach pustki. Udało mi się zakupić prawie wszystkie w Selgrosie. Pewnie nie tylko ja miałam z tym problem, ale wreszcie mam. Uffff.....

Przesyłka Ambasadorska zawierała:
 • Przewodnik Projektu,
 • Książeczkę „Twoje Badanie Opinii”, służącą do zebrania informacji zwrotnej na temat produktu ,
 • Trzy, przepiękne, ekologiczne torby materiałowe.

Torby to prawdziwe cudeńka. W naturalnym beżowym kolorze płótna z pięknym, kolorowym łowickim wzorem. Boskie! Zresztą oceńcie sami.W sklepie kupiłam 32 produkty Zott Primo:
 • 8 jogurtów z musli i 8 z owocami dla mnie i dla mojej rodziny (łącznie 16 jogurtów),
 • 8 jogurtów z musli i 8 z owocami dla moich bliskich i przyjaciół (łącznie 16 jogurtów).


Warianty smakowe można podzielić na te z chrupiącym szaleństwem tj. musli czekolada – banan, musli tropikalne, musli orzechowe i musli miodowe oraz te z owocowym zawrotem głowy tj. soczysta wiśnia, słodka jagoda, rajska brzoskwinia i słoneczna truskawka.A teraz kilka informacji od producenta, w których przekona Was do nowego produktu i wskaże dlaczego Zott Natural jest tak wyjątkowy.

Każdemu z nas zdarza się zaspać, zapomnieć śniadania lub najzwyczajniej zgłodnieć miedzy posiłkami – wtedy najczęściej sięgamy po przekąski. Na szczęście Zott Natur przychodzi nam z ratunkiem. Nie musisz już wybierać miedzy jogurtami z dodatkiem cukru, a klasycznym jogurtem naturalnym! Jogurt Naturalny Zott z dodatkami to zupełna nowość na polskim rynku, to pierwszy produkt, który łączy Twój ulubiony smak jogurtu naturalnego bez cukru z pysznymi dodatkami.
Ogromną role w procesie powstawania produktów firmy Zott odgrywają dostawcy mleka. Współpraca z nimi jest wyjątkowo cenna dla firmy Zott i to ona w dużej mierze stanowi o bardzo dobrej pozycji spółki wśród producentów artykułów mleczarskich. 


Już wkrótce opinia ;)

2 komentarze:

 1. ciekawy produkt :)
  poszukiwacze-okazji.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Też miałam przyjemność testować jogurty Jogobella, wyjątkowo pyszna kampania :)

  OdpowiedzUsuń