29 kwietnia 2015

Przetestuj za darmo żel pod prysznic Dove


Źródło: https://www.testujdove.pl

Kampania promocyjna Dove


Pewnie już widzieliście w telewizji spot reklamowy Dove dotyczący kampanii "Przetestuj za darmo". Jeśli jednak nie widzieliście, to w tym poście znajdziecie wszelkie informacje. Kampania promocyjna Dove umożliwia przetestowanie nowego żelu pod prysznic. Otóż aby skorzystać z promocji należy zakupić produkt, przetestować go i podzielić się opinią. Jeżeli spełnisz warunki regulaminu (patrz punkt 4.1 regulaminu) otrzymasz zwrot kwoty wydanej za jeden produkt na podane przez Ciebie konto bankowe. Tu znajdziesz formularz. Konkurs trwa od dnia 01.04.2015 r. do dnia 31.05.2015 r. Pula nagród gwarantowanych w konkursie wynosi 10.000 szt. Im szybciej dokonasz zakupu, tym większa pewność, że otrzymasz zwrot pieniążków za zakupiony przez Ciebie żel pod prysznic Dove. 


https://www.testujdove.pl/?a=wez_udzial
Źródło: https://www.testujdove.pl/?a=wez_udzial

Informacje producenta

Dove to znana na całym świecie marka dbająca o kobiece piękno. Nowe żele pod prysznic Dove gwarantują Ci uczucie świeżości po prysznicu, ale także dbają o Ciebie już podczas kąpieli! Składniki nawilżające zawarte w unikalnej formule Nutrium Moisture™ żeli Dove wchłaniają się już pod prysznicem zapewniając prawidłowe nawilżenie i odżywienie Twojej skóry. Z żelem pod prysznic Dove Twoja skóra stanie się bardziej miękka i gładka już po pierwszym prysznicu. Zamień swój codzienny rutynowy prysznic w rytuał piękna dzięki kremowej, odżywczej pianie żeli pod prysznic Dove i wyjątkowym zapachom, które w zależności od Twojego nastroju rozpieszczą Cię lub orzeźwią. Poczuj różnicę już po pierwszym prysznicu! Przekonaj się z Dove, że pielęgnacja zaczyna się już pod prysznicem, a całe Twoje ciało da temu wyraz! 

 

Moja opinia


Wczoraj zakupiłam produkt Dove w drogerii Rossmann. Koszt dwupaku (2 x 500ml) to 18,59 zł. Jednocześnie koszt produktu w cenie stałej to 16,99 zł. Obecna promocja w Rossmannie jest bardzo korzystna (uwzględnia rabat 15,39 zł). Podczas zakupów wybrałam krem Dove pistacjowy z magnolią.
  • konsystencja żelu pod prysznic kremowa i gęsta,
  • dobrze się pieni i jest wydajny,
  • bardzo przyjemny zapach wypełnił całą łazienkę,
  • dość duże opakowanie 500 ml - ok. 17 zł,
  • dostępne również opakowanie 250 ml - 8,50 zł,
  • po kąpieli skóra miękka i gładka,
  • na większe zmiany w wyglądzie skóry tj. jej nawilżenie i odżywienie potrzeba chyba czasu,
Dokonałam już rejestracji i wyraziłam swoją opinię o produkcie. Otrzymałam zwrotnego e-maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia do konkursu. Jeżeli otrzymam zwrot wydanej kwoty na pewno Was poinformuję.

Uwaga: Dziś tj. 05.05.2015 otrzymałam na konto zwrot wydanej kwoty w wysokości 17,89 zł. Widocznie cena stała opakowania 500 ml wynosi właśnie tyle. Wydawało mi się, że otrzymam połowę wydanej kwoty za dwupak. To bardzo miło z ich strony.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz